Uwalnianie starych wzorców. O tym, jak dokonuje się zmiana.

Energia życiowa, Granice | 0 komentarzy

I przyszedł mocny energetycznie czas, kiedy świadomie puszczamy stare, trudne ścieżki w życiu. Ścieżki ciężkie, raniące, wyczerpujące emocjonalnie niczym szlaki przez puszczę. Ścieżki są tylko wzorcami, które powtarzaliśmy w życiu wielokrotnie. I są ludzie, którzy wpasowują się w te wzorce i w magiczny sposób pojawiają się na drodze i gwarantują Ci, że doświadczysz starego zestawu emocji, zranienia, nakręcającej się spirali smutku, złości, rozczarowania. Ludzie, którzy sami w sobie niosą ciężkość, ból, urazy i nie zdołali sobie jeszcze z nimi poradzić, nie mają Ci nic innego do zaoferowania niż toksyczną relację.

Mogą być wspaniałymi, ciekawymi, błyskotliwymi osobowościami, ale jakimś sposobem nie wnoszą światła, ciepła i radości do Twojego życia. Im lepiej ich poznajesz, tym orientujesz się, że jakakolwiek relacja z nimi nie jest odżywcza, wspierająca, nie przynosi spokoju, energii stabilności i dobrego samopoczucia. Ludzie tacy wzbudzają w Tobie silne emocje, a wiedz, że emocje to energia w ruchu, energia, która płynie od Ciebie do nich. W szczególności energia seksualna i złość są potężnymi przejawami energii w ciele. Jeśli łapiesz na tym, że czujesz się jak na kołowrotku, pamiętaj, Twoje emocje są Twoim GPSem i najlepszym miernikiem tego, co się rozgrywa w energii z dana osobą.

Pewne osoby pojawiają się w życiu jako informacja: „To już należy do przeszłości.” Czy jesteś gotowa przyjąć tę informację? Zobaczyć co wybierałaś nieświadomie do tej pory? Czy chcesz dalej w to brnąć? Kiedy masz świadomość i odwagę, aby stanąć za sobą i dokonać wyboru, że nie wchodzisz już w miejsca, które Ci nie służą, wtedy dokonuje się skok kwantowy. Rezygnujesz z bólu i dramatu. Stajesz w swojej prawdzie energetycznej i pojawia się lekkość. Tak dokonuje się zmiana. Ty wybierasz dokąd idziesz.

0 0 głosuj
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

hello!

Psycholog, terapeutka, Self Love & Wellness Coach

Pomagam kobietom umacniać poczucie własnej wartości i zdolności do stawiania granic. Pracuje metodami Core Energetics i Respiracion Ovarica

Facebook