Dopóki nie staniesz za sobą

Energia życiowa, Granice | 0 komentarzy

Dopóki nie staniesz za sobą, nic się nie zmieni. Będziesz wybierać niewłaściwych partnerów, pozwalać na przekraczanie swoich granic w pracy, godzić się na słabe traktowanie. Dopóki nie staniesz za sobą z miłością i szacunkiem, będziesz nadużywać siebie, bezwiednie i bezrefleksyjnie oddawać to, co masz najcenniejsze – swój czas i energię życiową.

Będziesz dokonywać wyborów, które wynikają z braku połączenia ze sobą i swoją prawdą. Możesz nawet wziąć ślub pomimo wątpliwości, żeby zadowolić swoją rodzinę i spełnić tzw. oczekiwania społeczne, żeby wpasować się w wyobrażony wzorzec. Możesz zdecydować się na dziecko, żeby wypełnić pustkę w swoim życiu, nadać mu sens, albo udowodnić coś wszystkim, że teraz w końcu Ci się udało, teraz jesteś „normalną, zdrową osobą”. Możesz dokonywać wyborów, żeby zadowolić swoją mamę, pokazać i udowodnić coś tacie, a może zyskać w ich oczach. Możesz zrobić wiele fałszywych kroków, które nie wynikają z Twoich prawdziwych, autentycznych potrzeb i odczuwania.

Dopóki nie staniesz za sobą pozwolisz, aby życie przeciekało Ci przez palce, aby różne sprawy były ważniejsze niż to, co czujesz, że masz do zrobienia, będziesz odkładał realizację swoich marzeń na ciągle przesuwające się jutro. Dopóki nie staniesz za sobą, pozwolisz sobie myśleć, że jesteś mniejszy niż jesteś, że być może nie jesteś gotowy albo nie zasługujesz.

Możesz przez następne 5 albo 10 lat szukać przyczyn swoich problemów w dzieciństwie, grzebać w przeszłości odkrywając coraz to nowe warstwy przyczynowo-skutkowe. Możesz oczyszczać swoje linie rodowe bez końca, odkrywać połączenia karmiczne i wcieleniowe. I możesz znać 101 powodów dla których jest, tak jak jest i nadal nic nie zmieniać, nie podejmując nowych świadomych wyborów i pozostając w pozycji dziecka i energii blokad.

Dopóki nie staniesz za sobą, jako dorosła, kochająca istota, która widzi, czuje, i wie wszystko co potrzebuje, aby zadbać o siebie już teraz. Jako najważniejsza dla siebie osoba, swój najlepszy towarzysz i przyjaciel w podróży, wewnętrzny coach i uzdrowiciel, który mocno wspiera i zna Twoją autentyczną drogę serca.

5 1 głosuj
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

hello!

Psycholog, terapeutka, Self Love & Wellness Coach

Pomagam kobietom umacniać poczucie własnej wartości i zdolności do stawiania granic. Pracuje metodami Core Energetics i Respiracion Ovarica

Facebook